Tabata

Je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost, sílu a fyzičku ve velmi krátkém čase. Cvičení se skládá z osmi 20 sekundových cviků

prováděných na 100%, proložených dobou odpočinku 10 sekund, v 4 - 6 sériích.

Fit Kardio (HIIT)  

Je intenzivní intervalový trénink,založený na střídání cvičení při vysoké a nízké intenzitě.Je vhodný pro začátečníky,aktivní sportovce,ženy i muže. Cvičení zlepšuje fyzickou kondici,podporuje růst sval.hmoty,zrychluje metabolismus a spalování tuků a kladně působí na funkci srdce a kardiovaskulárního systému. Důležité při tomto tréninku je po případných prvních neúspěších to nevzdat a pokračovat!I když při prvním cvičení padnete  vysílením na zem,mějte silnou vůli a věřte,že za několik týdnů zvládnete ještě větší dávky. Tak do toho!

 

Břišní pekáč

Je posilovací lekce zaměřená na střídavé posílení bříška,zadečku,stehen,pánevního dna a hlubokého svalstva.Výběr cviků je sestaven tak,aby se všechny svaly posílily několikrát.

 

Bodybalance

Je pomalé cvičení,jejímž cílem je tělesná rovnováha,tedy rovnováha mezi sval.skupinami,z nichž některé musíme posílit a jiné protáhnout tak,aby náš pohyb.aparát fungoval správně a bez bolesti.Toto cvičení Vám zaručeně zvedne tep a hlavně přidá na sebevědomí.Posilujete totiž střed těla pomocí balančních cvičení,srovnáte si páteř,protáhnete ztuhlé svaly a posílíte ty,které mají tendenci k ochabnutí.Posilujete,zpevňujete a protahujete tělo bez zatížení kloubů.Pravidelné cvičení vám pomůže odstranit bolesti zad,zlepšit držení těla a zformovat postavu.

 

Cvičení na velkých míčích

Je cvičení, které není zaměřené na určitou cílovou skupinu lidí, ale uzpůsobené široké veřejnosti. Je ohleduplné vůči kloubům i zádům. Cvičení na velkých míčích se doporučuje ženám všech věkových kategorií (seniorky, mladé i zralé ženy, či ženy po porodu). Cvičení posiluje svalový korzet, čímž se stává vhodným přípravnýým cvičením pro většinu výkonnostních sportů. Nepřetěžujeme klouby, tvarujeme a posilujeme problémové partie. Zlepšíme svalové napětí, vybočení páteře a kulatá záda