CVIČÍME !!!!

05.05.2020 18:39

Moje milé cvičenky a cvičenci :-)

 
s radosti Vám oznamuji, že  vyšly v platnost další novinky ohledně rozvolňování pravidel pro sportovce.
 
od pondělí 11.5.2020 nebudou muset cvičenci při organizovaných lekcích nosit během cvičení  roušky. Jedná se o skupinové lekce i osobní tréninky.
Také bude moci nově navštívit jednotlivé lekce až 100 osob najednou.( TO NÁM OPRAVDU NEHROZÍ :-) :-) )
I nadále platí pravidlo dodržovat rozestupy 2 metry a stejně tak i ostatní zvýšená hygienická opatření ( dezinfekce rukou, nářadí, prostoru atd.)
 
Vzhledem k dané situaci jsem byla nucena upravit rozvrh cvičení.
 
- Max.počet na hodině se snížil na 12 osob z důvodu zachování 2 metrových odstupů. Každý cvičenec má svou značku :-):-)
- Prosím o používání své karimatky - jiné nebudou k dispozici.
- Hodina Body Balance je z hygienických důvodů zrušena. 
- Při vstupu do sálu je každý povinen použít dezinfekci rukou.( na místě bude k dispozici)
- Před i po lekci bude provedena dezinfekce podlahy a ovzduší.
 
Rezervační systém s počtem 12 osob a 4 náhradníků je nastaven do konce května. Prosím zájemce o rezervaci na jednotlivé lekce.
 
Na doporučení doc. Rastislava Maďara by jednotlivé hodiny neměli navštěvovat lidé, kteří jsou rizikovi nebo mají rizikovou osobu doma. To, zda se zúčastní či ne, je na zvážení každého z vás.
 
Ještě prosím všechny, kteří navštěvují i jiné prostory, aby se zamysleli nad tím, jak tam jsou dodržována pravidla (kapacita na lekcích, rozestupy, dezinfekce apod.)Ať nedoplatíme na to, že se někde pravidla porušují a může nastat 2. vlna šíření nákazy... Opravdu ještě není po všem !! :-(
 
Pro děvčata ze Sedlišť:
po dnešní konzultaci s panem ředitelem ZŠ Vám musím sdělit, že KHS potvrdila, že stále platí zákaz vstupu cizích osob do škol a školských zařízení. 
Tudíž v Sedlištích cvičit nemůžeme. Ať nepřijdete zkrátka - navrhuji lekci ve středu v 19.15 hod. ve Stodole v Bruzovicích. V rezervačním systému na mých  stránkách jsem zprovoznila tuto hodinu a Vy se můžete již rezervovat. Kdo není zaregistrovaný, nechť tak učiní nebo poprosí kamarádku, která už je registrovaná, ať ji přihlásí na sebe.Každá má možnost přihlásit se na své jméno 2x.
 
Děvčata, kdo by měl nějakou otázku a nebylo mu něco jasné, klidně se na mě obraťte.
 
Ve čtvrtek máme poslední hodinu LIVE cvičení na FB. Chci Vám všem moc poděkovat za účast, příspěvky :-), odezvu.... Dělali jsme to poprvé, po těžkém začátku se to celkem dobře rozjelo, nebylo to vždy na 100%, ale o to je to více osobní :-):-):-) 
 
Mějte se hezky a už se na Vás  MÓÓÓÓÓCC  TĚŠÍM !!!
 
Lenka